Servisler

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar evimizin olmazsa olmazları arasındadır. Teknolojinin de geliştiği günümüzde, artık her evde beyaz eşya olarak anılan, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya kurutma makineleri yer almaktadır.

Beyaz eşya kullanıcıları, beyaz eşya sektöründe, ürünlerin satışından daha çok, servisine ve satış sonrası destek konularına odaklanmıştır. Zira beyaz eşyası arıza yapan bir kullanıcı, bir çok işi yapamayıp, planlarından geri kalmaktadır. Bu sebeple beyaz eşya servisi olarak, servis hizmetlerinde, satış sonrası destek konusunda en hızlı desteği vermekteyiz.

Buzdolabı

Soğutma fonksiyonu yeteri kadar çalışmayan, buzlanma yapan ya da elektrik kaçağı gibi sorunlar çıkaran buzdolabları için buzdolabı teknik servisimiz hızlı ve kalıcı çözümler sunmak için hizmetinizde.

Derin Dondurucu

Yiyeceklerinizi sakladığınız derin dondurucuların çalışma fonksiyonunun  aksamadan devam etmesi çok önemlidir. Teknik servisimiz  hızlı ve kesin çözümlerle derin dondurucunuzun ömrünü uzatıyor.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinin lekeleri çıkarma işlevinin en iyi düzeyde olması için bakıma ihtiyacı vardır. Makineleriniz zamanla yorulabilir ve arızalanabilir. Servisimiz makineniz için en hızlı ve kesin çözümü bularak makinenizin ömrünü uzatır

Fırın

Fırınınızdan en verimli şekilde yararlanmak, yemeklerinizin kalitesini arttırmak için fırınınızda yaşanan çalışma fonksiyonu bozukluklarını giderilmesi gerekmektedir. Fırınınızda meydana gelen tüm sorunlarınıza servisimiz sizlere hizmet vermek için hazır.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinizde yaşanan arızalar gözünüzde büyümesin, kendinize sorun etmeyin web sitemizden bize ulaşın yada  bir telefon uzağınızdaki bulaşık makinesi teknik servisimizi arayın ve kısa süreli kalıcı çözümlerle makinenizi sağlığına kavuşturalım.

Ankastreler

Gündelik yaşam içinde ankastre ürünler son yıllarda yeni yapılan binalarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özel bir yapım teknikleri var ve yeni nesil ürünler arasında geliyorlar. Ama ankastre servis bakım onarım hizmeti alınması da dönem dönem gerekli olabiliyor.
Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara