Servisler

Kombi Servisi

Evinizde kullandığınız doğal gaz, kışın ağırlıklı olarak ısıtmada  ve yaz aylarında ise sıcak su ve ocaklar için  vazgeçilmez bir kaynaktır. Doğal gaz ile ısınma başta olmak üzere pek çok ihtiyacınızı karşılayan kombiler gelişen teknolojinin insanlığa hediyesidir.

Aradığınız kombi teknik servis bilgilerine ulaşmak bazen çok zor olabilir. Doğru teknik servisi, en  kısa zamanda bulmanız için teknik servisi olduğumuz tüm kombilerin markasına  444teknikservisara.com adresimizden size tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Konfor ve tasarruf için

Kombi Bakımı 

Doğru Tespit

_

Kombiler bir çok marka ve özelliğe göre sınıflandırılır.  Kombi bağlantı ve montajı yapılmadan önce sadece teknik mühendisleri doğal gaz projesi çizimi için tercih etmelisiniz. Sadece sizin dairenize özel, metrekaresine göre hazırlanan, su ve elektrik bağlantıları entegresi sağlanan doğal gaz projesi ile yapılmalıdır.

Teknik Servis

_

Yoğuşmalı kombilerde özellikle baca bağlantısına, havalandırma menfezlerine ve gider bağlantılarına özen gösterilmelidir. Projeye uygun montajı yapılmayan kombilerin abonelik sözleşmeleri onaylanmamaktadır. Kombi, doğalgazla entegre olduğu için kullanımı uygun fiyatlı  ama yetkisiz bağlantılar sonucu tehlike yaratabilecek bir cihazdır.

Düzenli Bakım

_

Ayrıca kombilere yaz ve kış aylarında yaptıracağınız bakımlar daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.  Kombiniz için gereken bakım, montaj ya da teknik servis işlemleri için kombi teknik servis hizmetlerimizle sizlere sunmaktayız.

Servisin Önemi

_

Doğal gaz gibi sürekli hayatımızın alanlarında olan kaynağın yetkisiz kişilere emanet edilmesi sadece zaman ve para kaybıdır. Bilinçsizce yapılan teknik işlemler bazen istenmeyen can kayıplarına bile varabilir. Gaz sızıntısı ve bunun tespiti bu konuda hayati önem taşımaktadır. Ayrıca teknik servislerden aldığınız hizmet kombiyi tam verimle kullanmanızı sağlar. Yapılan işlemler aldığınız randevu saatine uygun bitirilerek tamamen memnuniyet odaklı çalışılmaktadır.  İnternet sitemizden müşteri memnuniyet oranlarını görebilir tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Donanımlı kadromuzla kombinizde yaşadığınız her türlü sorunu teknik servis güvencesiyle en kısa sürede gidermekte ve zamanınızdan çalmamaktayız.

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara